Logo
0 ks
za 0 Kč
Kolečko je prázdné, je potřeba něco naložit
Rád poradím, neváhejte mě kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
07.01.2026
Otevřeno
Otevřeno denně 9-18hod  číst celé
20.03.2026
Sezóna 2026 začíná  číst celé
09.03.2026
Jaro 2026
Nově v nabídce mnoho odrůd, Klasické i sloupové: jabloně,  slivoně, hrušně, meruňky, třešně, višně, broskve, nektarinky, šeříky, moruše, j... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Přihlaste se k odběru informačních emailů o našich novinkách.

Partneři

Film FontánaFilmy, seriály a hudba na DVD, Blu-ray a Blu-ray 3D, novinky i filmové legendy. Široká nabídka titulů pro všechny věkové i zájmové skupiny. 

 

 

naše FB stránka

https://www.facebook.com/profile.php?id=61553827014243

  1. Úvod
  2. Osiva a semínka
  3. Paprika chilli červená Gutera - osivo

Paprika chilli červená Gutera - osivo

Capsicum annuum L.

- okrasná pálivá paprička pro drobné pěstitele- svislé, dlouhé a úzké plody, v technologické zralosti tmavě zelené, v botanické zralosti červené- středně vysoká rostlina, pro pěstování na poli a na balkonech Pěstování:Polní pěstování je úspěšné jen v teplých oblastech na slunných a chráněných polohá... celý popis
Dostupnost
Není skladem
32 Kč
/ ks
29 Kč
bez DPH
Nelze objednat
Číslo produktu:M 64531
EAN kód:8590383645315
Počet semen v balení:50
Chcete to pohlídat mým psem?
Podrobnosti

- okrasná pálivá paprička pro drobné pěstitele
- svislé, dlouhé a úzké plody, v technologické zralosti tmavě zelené, v botanické zralosti červené
- středně vysoká rostlina, pro pěstování na poli a na balkonech

Pěstování:
Polní pěstování je úspěšné jen v teplých oblastech na slunných a chráněných polohách. Paprika vyžaduje lehké záhřevné půdy s vysokým obsahem humusu, bohatě zásobené živinami. Vysoké nároky na velký a pravidelný přísun vody může zajistit pouze umělá, nejlépe kapková závlaha. Záruku výnosu a kvality plodů dává ovšem pouze pěstování pod fólií nebo v rychlírenském skleníku. Vyséváme 40 - 70 dnů před plánovaným termínem výsadby do skleníku s garantovanou teplotou mezi 25 - 28 ºC. Výsadba podle způsobu pěstování a vzrůstnosti odrůdy do řad vzdálených 50 - 80 cm, cca 3 rostliny na 1 metr. První plody se odstraňují, aby se rostliny neoslabovaly.

Spotřeba:
500 – 1 000 g/ha podle třídění osiva a způsobu pěstování

Sklizeň:
Postupnou probírkou, podle požadavků, buď v technické, nebo biologické zralosti.

Zboží zařazeno v kategoriích

Přijďte si vybrat osobně za výhodnější ceny


Zahradnictví Krkoška 
Ostrava-Stará Bělá ul. Ječmínková X Plzeňská

Těšíme se na Vás

FB stránky 

https://www.facebook.com/profile.php?id=61553827014243

  

© Bylinky Krkoška 2020-2026
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz